Dźwiękodzieło - szkoła śpiewu ma być formą nauki i dobrej, kulturalnej rozrywki dla dzieci i młodzieży. Kompleksowo podchodzę do zajęć wokalnych, włączając w nie pracę nad emisją głosu, prawidłowym oddechem oraz dykcją. Zajęcia prowadzone są w kameralnych, max. 5 osobowych grupach, podzielonych wg wieku i możliwości wokalnych uczniów. Istotnym elementem procesu kształcenia w mojej szkole będzie możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i sprawdzenia się uczniów, podczas częstych koncertów na dużej scenie.

Posiadam wiedzę i liczne kontakty branżowe, dlatego służę pomocą               i wsparciem w zakresie odpowiedniego pokierowania moich uczniów, którzy chcą w przyszłości zawodowo związać się ze śpiewem.

Chcę wykroczyć poza stereotypowe normy nauczania muzyki, stawiając na pierwszym miejscu ukształtowanie w moich uczniach odpowiedniej wrażliwości muzycznej. Sama jestem mamą małej, rozśpiewanej dziewczynki, dlatego wiem, jak ważne jest  właściwe wprowadzenie dziecka w świat muzyki.Co wyróżnia Dźwiękodzieło:


•nauka pracy z mikrofonem i wokalnymi procesorami efektów

•możliwość profesjonalnego nagrywania piosenek

•indywidualnie przygotowywane podkłady muzyczne

•możliwość pracy z zawodowym akompaniatorem

•współpraca z koncertującymi wokalistami i muzykami

•małe grupy lekcyjne (max.5 osób)

fot. Damian Janus

dźwiękodziełodzwiekodzielo.html
produkcja muzycznaprodukcja.html
szkoła śpiewu
kontaktkontakt.html

Nazywam się Anna Szul. Dźwiękodzieło to mój sposób na życie. Produkcja muzyczna     i śpiew to moje dwie największe życiowe pasje.

Z wykształcenia jestem muzykiem i inżynierem. Od ponad 15 lat koncertuję i uczestniczę w wielu projektach muzycznych.

Śpiewu uczyłam się m.in. w Akademii Muzycznej we Wrocławiu, Laboratorium Śpiewu i Mowy, a także uczestnicząc w wielu warsztatach prowadzonych przez wybitne polskie wokalistki: Natalię Lubrano, Krystynę Prońko, czy Paulinę Przybysz. W swoim dorobku artystycznym posiadam nagrane cztery płyty: dwie z nieistniejącą już grupą Voice Factory, a pozostałe z zespołem Chillove. Dla Chillove komponuję i piszę teksty. Utwory te można usłyszeć w wielu stacjach radiowych, m.in. Czwórka Polskie Radio, PR Łódź, PR Kraków, PR Białystok, Studenckie Radio Luz, Radio RamRDC